Про мене

На перший погляд я схожа на героїню мультфільму "Відважна". Така собі кучерява дівчина в зеленій сукні з луком в руці. На обличчі читається сміливість, безстрашність та якесь особливе поєднання імпульсивності і ніжності. А якщо заглиблюватися в моє життя... 
Хто я? Іноді й сама не знаю. Але на даний момент можу сказати, що я графічний дизайнер зі свіжими ідеями та думками. Я журналіст-початківець. Я людина, яка хоче досягнути більшого в своєму житті і вже почала прощупувати свій старт. 
Я людина, яка вірить у найкраще: що добро перемагає зло, що любов перемагає ненависть, що світло перемагає темряву і чим більше світла тим менше тіні залишається. Я борець за правду і свободу, чистоту і доброту. Я патріот своєї Батьківщини - України! Я вірю в свій народ, я вірю в свою державу. Рано чи пізно ми досягнемо статусу такої держави, що буде прикладом для інших країн. Якщо кожен почне міняти себе і допомагатиме іншим, то проблем стане менше, а жити стане краще. 
І це все думки не якось наївної дівчинки... Кажуть реальність геть інша. Реальність така, яку ми її робимо і сприймаємо. Якщо людина думає, що все погано в житті, в державі, на роботі, то краще їй не стане допоки вона не змінить своє відношення до навколишнього світу. А от якщо людина вірить в добро, то все це гарне, приємне і світле вона несе світ, і робить не лише себе щасливою, а й оточуючих. 
Ось така я ... Анастасія.